top of page

13 Kasım Cmt

|

Barspor @ Teşvikiye Milli Reasürans Çarş

Server Ersolmaz (@biraatölyesi) ile Bira Tadımı

Tadım atölyemiz 13 Kasım Cumartesi, Nişantaşı'nın Milli Reasürans Pasajı'ndaki yeni buluşma noktası Barspor 'da. (COVID önlemleri kapsamında lütfen açıklamayı okuyunuz)

Server Ersolmaz (@biraatölyesi) ile Bira Tadımı
Server Ersolmaz (@biraatölyesi) ile Bira Tadımı

Saat ve yer

13 Kas 2021 17:00 – 18:30 GMT+3

Barspor @ Teşvikiye Milli Reasürans Çarş, Harbiye Mahallesi, Teşvikiye Milli Reasürans Çarşısı, No. 60

Etkinlik hakkında

Butik Bira Kültürü ve Tadımı🍺 atölyemizde Anadolu’dan Dünya’ya yayılan, tarihin bu en eski ve damak yelpazesi en geniş içeceğini, bir kültür değeri olarak işleyip, özel bir seçkide tadımlayarak tanıyacağız.  Bilgiyi ve keyfi paylaşmanın hedeflendiği atölyemize katılanlar ferahlatıcı lagerlerden, lezzet bahçesi Belçika ale biralarına, kahve kokan stoutlardan yüksek alkollü India pale ale biralarına uzanan çeşitlilikte farklı biraların hikayelerini ve özelliklerini, tadarak deneyimleme şansı bulacaklar.  13 Kasım Cumartesi, Nişantaşı'nın Milli Reasürans Pasajı'ndaki yeni buluşma noktası @barspor 'da düzenlenecek atölyeye kayıt ve bilgi için DM.  Atölye çalışması aşağıdaki başlıkları kapsamaktadır:  . Biranın tarihi . Bira yapılışı ve türleri . Butik (Craft) Bira nedir? . Butik bira tadımı  @biraatolyesi Server Ersolmaz Amacı öğrenmek ve bu topraklardan doğan kültürünü daha çok kişi ile buluşturmak olan Server, merakla başlayan ve tutkuya dönüşen bira ilgisini, 2012 yılından beri blog yazıları, sosyal medya paylaşımları, farklı bira tadımları, ev biracılığı ve bira turları ile sürdürmeye devam ediyor.

Tadım esnasında soframızda, doyurmaya değil ama tadımı destekler mahiyette uygun ikramlar da olacak  :)

Önemli: 

Etkinliğimiz mekanda bize özel ayrılacak bir alanda olacak. Öte yandan mekanın aldığı standart Covid önlemlerine ek olarak, kendi önlemimizi de almak adına, atölyemize ancak aşıları tamamlanmış kişilerin katılımı konusunda hassasiyet göstermenizi rica ediyor, anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Biletler

  • Tadım Kayıt

    Önemli: Etkinliğimiz mekanda bize özel ayrılacak bir alanda olacak. Öte yandan mekanın aldığı standart Covid önlemlerine ek olarak, kendi önlemimizi de almak adına, atölyemize ancak aşıları tamamlanmış kişilerin katılımı konusunda hassasiyet göstermenizi rica ediyor, anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

    ₺290,00

Toplam

₺0,00

Etkinliği paylaş

bottom of page