top of page

27 Ocak'tan itibaren Perşembeler 20-22:00

|

Zoom Semineri

Mehmet Altuğ Ersoy ile Spiritüel Ustalar

“Spiritüalizm” terimi Latince “ruh” anlamına gelen “spiritus”dan türetilmiş olup “ruhçuluk” anlamında kullanılmaktadır. Varoluşun en önemli ayrıcalıklarını bilmek, özellikle kişinin kendi varlığının, kendi gücünün farkındalığını yaşamak olarak tanımlanır.

Mehmet Altuğ Ersoy ile Spiritüel Ustalar
Mehmet Altuğ Ersoy ile Spiritüel Ustalar

Saat ve yer

27 Ocak'tan itibaren Perşembeler 20-22:00

Zoom Semineri

Etkinlik hakkında

İnsanın kendi hayatının önemini ve mantığını spiritüalizmle kavrayabileceğine; içindeki maneviyatı yakalayacağına inanılır. Spiritüalizm, "aracıya gerek olmadan" ve "belli bir gruba dahil olunmadan", etnik olan yaşam tarzının sürdürülebilir olduğunu savunur. Spiritüel ustalardan beşini, bu atölyede altı hafta süre ile ele alacağız. Gandhi, Krishnamurti, Ruiz, Chopra ve Tolle’nin bizlere fener tutmasına izin verecek, onları tanımaya ve anlamaya çalışacağız. 1. Hafta (20 Ocak Perşembe) : Gandhi 2. Hafta (27 Ocak Perşembe) : Jiddu Krishnamurti 3. Hafta (3 Şubat Perşembe) : Don Miguel Ruiz 4. Hafta (10 Şubat Perşembe): Deepak Chopra 5. Hafta (17 Şubat Perşembe) : Eckhart Tolle (Şimdinin Gücü) 6. Hafta (24 Şubat Perşembe) : Eckhart Tolle (Dinginliğin Gücü)

(Seriye kayıtlı kişilerle kaçırdıkları seminerin kaydı paylaşılabilecektir.)

Mehmet Altuğ Ersoy, Özel Alman Lisesi'nin ardından, önce İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde, daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü'nde eğitim aldı. Psikoloji alanındaki ilgisini, mesleki tercihi doğrultusunda daha da derinleştirmek için çeşitli üniversite ve akredite kuruluşlar bünyesinde aralarında Bireysel Danışmanlık Teknikleri Süpervizyon, Kognitif Görüşme Teknikleri Süpervizyon, Çözüm Odaklı Terapi Sertifikası, Hipnoz Eğitimi ve Uygulama Sertifikası, Profesyonel Yaşam Koçluğu Sertifikası, Yetişkinlerde Klinik Görüşme Teknikleri, Çift Ve Ailede Klinik Görüşme Teknikleri gibi başlıkların da bulunduğu konularda eğitimlere katılarak sertifikasyonlar aldı. Felsefi Danışmanlık mesleğinin yanı sıra özel eğitim kurumları bünyesinde düşünce, felsefe, estetik, etik, ezoterizm ve psikoloji ile ilgili eğitimler veriyor. Birçok üniversite ve sivil toplum kuruluşunda konuşmacı ve eğitmen olarak seminerler düzenliyor.

Biletler

  • Kayıt _6 Seminerin Tamamı için

    Kayıt olduğunuz bu seminer için, ilgili etkinlik günü öğlen tarafınıza whatsapp üzerinden bir zoom link'i gönderilecektir. Zoom uygulamasını akıllı telefon ve tabletlerinizde, veya PC veya MAC laptop'larınızda kullanabilirsiniz. Hazırlık olarak uygulamayı (veya programı) cihazınıza kurmanızı öneririz. Seminer öncesinde veya seminer esnasında olası teknik bir ihtiyaçtan ötürü bizimle irtibata geçmek isterseniz, +90 532 373 4100'dan bize ulaşabilirsiniz. Misal Atölye

    ₺1.010,00

Toplam

₺0,00

Etkinliği paylaş

bottom of page