top of page

18 Nisan Paz

|

Zoom Semineri

Mario Levi ile İstanbul'un Kahve, Kahvehane, Kafe ve Pastaneleri

İstanbul'da o kahvenin, o pastanın, o çöreğin tadı bir başkadır desek, aklınıza ilk neresi gelir? Peki, hala duruyor mu?

Mario Levi ile İstanbul'un Kahve, Kahvehane, Kafe ve Pastaneleri

Saat ve yer

18 Nis 2021 21:00 – 23:00 GMT+3

Zoom Semineri

Etkinlik hakkında

İstanbul'da o kahvenin, o pastanın, o çöreğin tadı bir başkadır desek, aklınıza ilk neresi gelir? Peki, hala duruyor mu? Bu lezzetleri eşsiz kılan, onları pişiren ustaları olduğu kadar, mekânların sahipleri, atmosferleri ve pek tabi müdavimleri idi. Tatları damakta, ortamları hafızalarda kalan veya kimi de çoktan unutulan, İstanbul'un "efsanevi" pastanelerinin ve "meşhur" kahvehanelerinin hikayelerini, bu hikayelerin en iyi anlatıcılarından Mario Levi'den dinleyeceğiz.

Biletler

Fiyat

Adet

Toplam

 • 18 Nisan Pazar

  ₺150,00

  Kayıt olduğunuz bu seminer için, ilgili etkinlik günü öğlen tarafınıza whatsapp üzerinden bir zoom link'i gönderilecektir. Zoom uygulamasını akıllı telefon ve tabletlerinizde, veya PC veya MAC laptop'larınızda kullanabilirsiniz. Hazırlık olarak uygulamayı (veya programı) cihazınıza kurmanızı öneririz. Seminer öncesinde veya seminer esnasında olası teknik bir ihtiyaçtan ötürü bizimle irtibata geçmek isterseniz, +90 532 373 4100'dan bize ulaşabilirsiniz. Misal Atölye

  ₺150,00

  0

  ₺0,00

Toplam

₺0,00

Etkinliği paylaş

bottom of page